Żaluzje

Tradycyjne rozwiązanie, które wciąż cieszy się dużą popularnością. Żaluzje chronią przed słońcem i nagrzewaniem się pomieszczeń, a także zapewniają prywatność i wysokie walory estetyczne.

Klasyka zawsze w modzie
Żaluzje od wielu lat cieszą się opinią sprawdzonego systemu osłonowego okien. Zapewniają funkcjonalność i doskonałą regulację ilości wpuszczanego do pomieszczenia światła – lepszą niż rolety. Ponadto szeroki wybór – kolorów, typów, materiałów itd. – sprawia, że można je dopasować do każdego wnętrza.

Klasyczny system osłonowy okien niezmiennie ma swoich zwolenników. Są nie tylko eleganckie, ale także funkcjonalne i łatwe w codziennym używaniu.

Poznaj naszą ofertę
Nasza oferta obejmuje szeroki wybór żaluzji aluminiowych oraz drewnianych, szczególnie polecanych do eleganckich i stylowych wnętrz. Do mieszkania oraz domu idealne będą żaluzje poziome, a do biur i lokali użytkowych – pionowe.

Posiadamy klasyczne żaluzje aluminiowe o szerokości piórka 16 lub 25 mm, a także stylowe żaluzje drewniane o szerokości piórka 25 lub 50 mm. Wybór rodzaju, szerokości oraz koloru lamelek zależy od wybranego modelu. Niektóre zaś dodatkowo wyposażono w silnik elektryczny.

Żaluzje poziome
Żaluzje poziome są najpopularniejszą osłoną okienną, wybieraną zwykle do mieszkania lub domu. Zapewniają prywatność oraz chronią przed słońcem i nagrzewaniem pomieszczenia.

Nie tylko pozwalają na ograniczenie przenikalności światła słonecznego, ale także sprawiają, że mało przyjemne wnętrze nabiera przytulnego charakteru. Wygodne, wytrzymałe i estetyczne pełnią też funkcję dodatkowej ozdoby.
Niewidoczny system mocowania zapewniają łatwy montaż i bezproblemową eksploatację, a bogata paleta barw sprawia, że można je dopasować do każdego wnętrza.

Eleganckie żaluzje charakteryzują się poziomymi piórkami (lamelkami), które można ustawić pod dowolnym kątem. Uzyskamy najwyższy komfort, precyzyjnie regulując nasłonecznienie danego pomieszczenia.

Żaluzje pionowe
Wertikale są najczęściej wybierane do pomieszczeń o charakterze biurowym lub usługowym, gdyż umożliwiają idealną regulację nasłonecznienia wnętrza. Są praktycznym rozwiązaniem do podziału pomieszczenia na kilka mniejszych, np. wydzielenia miejsc pracy.

Nie można jednak pominąć także ich wyjątkowych walorów estetycznych. Każde wnętrze nabierze stylu i charakteru dzięki tej eleganckiej i klasycznej ozdobie. Ich wielką zaletą jest swoboda aranżacji – można dobrać żaluzje zgodnie z możliwościami montażowymi i finansowymi, a także gustem. Sprawdzą się także do zadań specjalnych – żaluzje pionowe można zamontować nawet pod skosem.

Żaluzje aluminiowe
Żaluzje aluminiowe to klasyczny system osłonowy okien. Cieszą się powodzeniem m.in. ze względu na atrakcyjną cenę, prosty montaż oraz funkcjonalność. Z kolei ogromny wybór kolorów oraz szerokość listków sprawiają, że bez problemu można wybrać idealne żaluzje do swojego wnętrza.

Żaluzje z drewna
Żaluzje drewniane nie wychodzą z mody – chronią przed słońcem, ale są też najbardziej stylowymi wśród osłon okiennych. Jeśli cenisz nie tylko funkcjonalność, ale także elegancję, będą idealne.

Wykonano je z naturalnego egzotycznego drewna dostępnego w szerokiej gamie kolorystycznej. Po więcej informacji zapraszamy TUTAJ.


Żaluzje klasyczne

Żaluzje klasyczne

Żaluzje poziome to najczęściej spotykana, nowoczesna osłona okienna chroniąca pomieszczenie przed nadmiernym nasłonecznieniem oraz nagrzewaniem pomieszczenia w letnie słoneczne dni.

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane

Żaluzje poziome wykonane z naturalnego, egzotycznego drewna w szerokiej gamie kolorystycznej. 

Mikola Bielany
Aleja Handlowa Bielany, stoisko nr.294

ul. Czekoladowa 7-9
Wrocław, Bielany Wrocławskie

Salon sprzedaży
Kierownik salonu sprzedaży

+48 536 002 558
salon@mikola-bielany.pl

Dział techniczny (montaż)
Specjalista ds. technicznych

+48 536 189 563
montaz@mikola-bielany.pl

© 2018 Mikola Bielany Wrocławskie.
Projekt i wykonanie: dotCMS.pl Współpraca: Karolina Kwiecińska