Moskitiery drzwiowe

Moskitiera pełni funkcję dodatkowych drzwi – montuje się do ramy drzwi balkonowych lub tarasowych dodatkowe drzwi z siatką zabezpieczającą przed owadami. W komplecie wraz z wysokiej jakości moskitierą drzwiową znajdują się odpowiednie zawiasy służące do szybkiego i prostego montażu siatki.

Moskitiera drzwiowa zamocowana jest po stronie zewnętrznej, więc nie będzie przeszkadzała w korzystaniu z drzwi – mogą one pozostawać zamknięte, otwarte lub uchylone.

Co ważne, moskitiery posiadają samozamykające się zawiasy, dzięki czemu nie musimy za każdym pamiętać o ich szczelnym domykaniu. Rozwiązanie docenią m.in. rodzice małych dzieci. Zawiasy wykonane są z solidnych materiałów, co zapewnia im odporność na uszkodzenia mechaniczne czy zależne od pogody.

Pracujemy na wyjątkowo trwałym zagniatanym profilu aluminiowym – jego trwałość może wynieść aż 15 lat! W przypadku uszkodzenia mechanicznego wystarczy wymienić siatkę – ta z kolei wykonana została z włókna szklanego powlekanego PCV, dzięki czemu jest wyjątkowo odporna.


 

Mikola Bielany
Aleja Handlowa Bielany, stoisko nr.294

ul. Czekoladowa 7-9
Wrocław, Bielany Wrocławskie

Salon sprzedaży
Kierownik salonu sprzedaży

+48 536 002 558
salon@mikola-bielany.pl

Dział techniczny (montaż)
Specjalista ds. technicznych

+48 536 189 563
montaz@mikola-bielany.pl

© 2018 Mikola Bielany Wrocławskie.
Projekt i wykonanie: dotCMS.pl Współpraca: Karolina Kwiecińska